Strona internetowa KCKSiR wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania oraz m.in. do celów statystycznych. Wykorzystywanie cookies możesz wyłączyć w dowolnym momencie w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w dziale pomocy w przeglądarce.
PUKS „Orlik” Kłodzko – sekcja piłki nożnej

PUKS „Orlik” Kłodzko – sekcja piłki nożnej

Historia: 31.12.2008 roku utworzony został piłkarski uczniowski klub sportowy „orlik” Kłodzko.

Pięć lat, to czas wytężonej pracy nad tożsamością klubu, nad jego organizacją i ugruntowaniem pozycji na dolnym śląsku. Dziś jesteśmy już rozpznawalni, szanowani i chętnie zapraszani na imprezy sportowe. Znamy swoją wartość i jesteśmy dumni z tego co udało nam się osiągnąć. Bierzemy udział w regularnych rozgrywkach, jeżdzimy na turnieje, organizujemy obozy szkoleniowe.
Orlik nie jest zwykłym klubem. Jest miejscem wyjątkowym. To tu kształtują się charaktery naszych dzieci. To tu dbamy , aby wzrastały w szacunku do pracy i nauki. To tu doświadczają wspólnych porażek i zwycięstw. Uczą się odpowiedzialności, systematyczności i samooceny. Nawiązują znajomości i przyjażnie. Poznają różnorodnośc ludzkich charakterów. Przestają odbierać świat tylko przez pryzmat samego siebie, ale wchodzą w empatię z drugim, często diametralnie różniącym się od niego człowiekiem. Już nie są tylko „jedynakami”. Tworzą zespól ludzi mających pasję. Nie wszyscy którzy do nas przychodzą muszą bardzo dobrze grać w piłkę. Bo przecież jest coś takiego jak skala talentu, samozaparcie, zdolność do poświęcenia i wiele innych czynników determinujących przyszłość. Chcemy jednak żeby każdy z nich był dobrym człowiekiem na którym można polegać.
Mottem naszych działań jest zwrot „zawsze może być lepiej”
Chcemy , aby nasze dzieci były prawymi, dobrymi ludżmi. Staramy się być uczciwi, sprawiedliwi i szczerzy. Chcemy ich tym poczęstować. Chcemy, żeby sobie nie wytyczali granic ,aby wciąż wierzyli i uparcie dążyli do kolejnych celów. Żeby mieli świadomość, że ciężka, systematyczna praca jest kluczem do wszystkiego. Uznajemy, że tylko na takich wartościach nasze dzieci osiągną sukces – człowieczeństwo.
Dziś, po pięciu latach próbujmy zrobić kolejny krok. Przedstawiamy oficjalną stronę „orlik” kłodzko. Proszę potraktować ją jako wersję roboczą nad którą będą prowadzone prace modyfikacyjne. Informacje z życia klubu będziemy przedstawiać zgodnie z prawdą, co w cale nie jest takie oczywiste w przypadku innych stron klubowych, gdzie opisuje się tylko sukcesy, a zapomina (pomija) porażki. Sport to życie. Często brutalne i bolesne, ale nie wolno bać się przegrywać, bo tak naprawdę o wiele więcej uczą nas właśnie porażki.

Kup bilet online

 

Informator Kulturalny

Zobacz więcej

Najbliższe wydarzenia

18 MAR

Fuga

 
22 MAR

Damski Biznes

 
23MAR

Klasyka po bandzie

Kalendarz imprez

Otwórz Kalendarz imprez - kliknij tutaj

Godziny otwarcia

Kasa biletowa w Galerii pARTer

18 - 20 marca: 8.00 - 15.00
21 marca: 10.30 - 17.30
22 marca: 13.30 - 20.30
23 marca: 12.30 - 19.30
24 marca: nieczynne
25 marca: 8.00 - 15.00Sekretariat KOK pl. Jagiełły 1

Poniedziałek - Piątek: godz. 7.30 - 15.30

Polub nas na Facebooku

Wybierz wersję językową

Polish Croatian Czech English French German Hungarian Italian Latvian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

Newsletter - zapisz się

Subscribe Here
Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać najświeższe informacje o zbliżających się wydarzeniach.Biuletyn Informacji Publicznej

Nasi partnerzy